היי, אנחנו סתיו ועדי 🙋🏻‍♀️.דרכינו הצטלבו כששתינו עבדנו בבית קפה תל אביבי. באותה תקופה שתינו למדנו במכללת שנקר ; סתיו למדה עיצוב תכשיטים ועדי למדה עיצוב אופנה (וגם אמנות פלסטית בבית הספר לאמנות מנשר).

החיבור הגיע מבילוי משותף עם הכלבים שלנו ועם הזמן הבנו שיש לנו עולם משותף ביצירה כשכל אחת מביאה את עולמה וכישוריה. סתיו שמגיעה מעולם הצורפות הקלאסית ועדי מעולמות האומנות השונים וחיבורם לגוף. מקוות שתאהבו את אסופת התכשיטים שלנו ❤️

השראה וכלבים

חברינו הנאמנים, סילבי וזקס, הם ההשראה לשם המותג שלנו. כשהכרנו גרנו בפלורנטין, שכונה בתל אביב שבה יש יותר כלבים מאנשים. האהבה המשותפת לבעלי חיים חיברה אותנו מיד, ועכשיו - גם הכלבים שלנו בלתי נפרדים!

בזמן שאנחנו עובדים על שולחן הצורפות, מצלמים או סתם מעצבות במחשב, הכלבים שלנו, סילבי וזקס, זוכים לרבוץ על הספה, על הרצפה או סתם לשחק אחד עם השני. מלבד הכלבים האהובים שלנו, אנו שואבות השראה מהטבע והצומח סביבנו, ומהסביבה האורבנית הצפופה היומיומית שבה אנו חיות.

(אולי אוכל היה מעורב בצילום התמונות, לא יכולות להכחיש או לאשר שום דבר :P)

אתוס

אנו מאמינות בצרכנות חכמה ובשמירה על האיזון האקולוגי של הכדור. זהו עיקרון אותו אנו מיישמות גם בחיינו הפרטיים. בסטודיו שלנו, עקרון חשוב זה מיושם בדרכים הבאות
  • אנו עובדות רק עם זהב ממוחזר. התהליך נעשה ע"י אנשי מקצוע ונאמן לעקרונות האקולגיים שלנו.
  • אנו משתמשות אך ורק באבנים נטולות קונפליקט ולכל אבן ישנו תיעוד המאשר זאת.
  • חומרי הגלם שלנו מיובאים גם כן ממקורות אמינים וצורת הסחר היא הוגנת, הרוב מאיטליה וארה"ב.
  • אנשי המקצוע איתם אנו עובדים הם סוחרים ויצרנים מקומיים וידועים באיכות העבודה הגבוהה שלהם.
  •  ערכים אלו עוזרים לנו ליצור תכשיטים על זמניים, בעזרת חומרי הגלם איכותיים המטופלים בדיוק ובמקצועיות אנו מייצרות תכשיטים אשר יהיו במצב חדש לעוד שנים רבות.שנים ותמיד יהיו טובים כמו חדשים.
  •  
    לאחר שהתחלנו לעבוד יחדיו, גילינו מחדש את מאגר התכשיטים הישנים שלנו, שעזר לנו להניע את העסק שלנו בשלביו הראשונים. התכשיטים אשר ירשנו מהאמהות שלנו הפכו לחומרי הגלם שלנו, טכניקה שאנו מאוד אוהבות להשתמש בה מכיוון שהיא עולה בקנה אחד עם עקרון המחזור. תהליך ההתכה נעשה במפעל מורשה ומחזיר את הזהב לצורתו הגולמית - אשר בה הוא נמצא בטבע. תהליך זה מאפשר לנו לעבוד עם זהב באיכותו הגבוהה ביותר ולפי עיקרון המחזור. מהזהב הממוחזר אנו יוצרות תכשיטים ב14 ו18 קראט. אנו גם מכינות תכשיטים בעיצוב אישי  ב22 קארט. 
    תמיד תוכלו להתייעץ עמנו באופן אישי בבחירת האבן שלכם לתכשיט.